Наши герои: реестр
Поиск в реестре

Хоча ні. Його звуть так і зараз. Кличуть дитинкою, синочком. Розповідають про нього так, наче він ще живий і от–от повернеться додому….

Шукали його серед тисячі трупів, що чекали черги на розвантаження та захоронення у мертвенно-холодних рефрежераторах десь у забутих Богом Чаплях. Залишки розпізнали по ДНК, зразок якого зняли з пальто, ношеного Герою на гражданці.

А "там" він мотався між пеклом і смертю, хвацько керуючи бензовозом: заправляв в Іловайську пальним військову техніку. За день робив стільки ходок, що випадкова куля в гарячій точці не могла його наздогнати. Загинув на виході з котла, вбитий зрадницьки, як і тисячі наших хлопців, що склали голови за невідомо чиїм лиходійським наказом.


Сьогодні його родичі не можуть отримати соціальну виплату, яку призначила держава в обмін на життя героя.

Обновлено (15.10.2017 19:22)

 


Не зможуть ці шакали люті
Тебе порвати на шматки.
Ти житимеш, моя країно,
Своїм героям завдяки!

Днями Самозахист відвідав презентацію нової книги відомої дніпровської поетеси, волонтера, громадської діячки Надії Павлівни Таршин.Збірка громадянської лірики " Лінія розмежування" об’єднує два періоди — твори, написані до війни, а також під час військової агресії. Слухаючи вірші, ми разом з автором аналізували сучасне життя нашої країни: непорозуміння та жага до влади купки здичавілих олігархів призвела до краху Держави й зубожіння великої частини населення, що спричинило виникнення своєрідної лінії розмежування. Як здолати ситуацію й знову зробити Україну квітучою? Гостро - соціальні питання піднімає автор у своєму доробку.

Приємно було опинитися у повній залі шанувальників творчості Надії Павлівни, відчути в багатьох присутніх патріотичну душу та волонтерську наснагу. Презентація несподівано стала центром зустрічі однодумців.

Несподіванкою для нас стала особлива увага поета й теплі слова подяки на адресу ГО "Самозахист підприємців" та голови Віктора Боровинського особисто за те, що за важких часів Майдана ми взяли на себе видання збірки "Ключ від неба". Видати книгу патріота стало честю для нас.

Зараз мало кого вразиш віршами. "Просто вижити у сьогоденні - то теж є подвиг", - слушно зауважила Надія на презентації. Але ми мусимо боротися невпинно, і кожен обирає собі зброю за силами: хто - автомат, хто - цеглину, а хто - талановите перо. Разом ми зможемо перемогти ворогів по всіх фронтах й запанувати щасливо на рідній землі.

Бажаємо Надії Таршин міцного здоров'я, подальших творчих надбань та звершень.

Р.S. Якщо поет тримає в руці перо, це ще не означає, що він не влучно стріляє або не вдержить цеглину... На все свій час...

View the embedded image gallery online at:
http://samza.dp.ua/aboutus/gluehands.html#sigFreeIde2385bf34aОбновлено (09.10.2017 15:41)

 


Самозахист підприємців вже неодноразово розповідав про свого друга Сергія Пущенко, який своєю натхненною працею, на наш погляд, давно заслуговує право вважатися народним художником.
Декілька років тому цей талановитий чолов’яга розпочав можливо головну справу свого життя, і зробив серію портретів героїв, які добровільно пішли на фронт захищати нашу країну від зовнішнього агресора.

Обновлено (28.09.2017 06:30)

 


Для неї сьогодні свято! Знайомтеся, ветеран Другої світової війни Євдокія Денисівна Волкова.

Наша землячка Дуня Топчий зустріла війну ще школяркою. Підтримуючи бійців та місцевих мешканців, що у буремні часи німецької агресії жили у землянках за лінією оборони та захисту Дніпра, шо проходила тоді по сучасній вулиці Передовій, вона бігала між куль, приносячи їм харчі, воду та виконуюючи необхідні комунікаційні фукції.

Знаходячись повсякчас перед очіма німецьких окупантів, була схоплена ними та відправлена у нациську Германію на примусові роботи.

Цікаво, що свого майбутнього чоловіка, фронтовика Петра Олексійовича Волкова, вона зустріла як раз там, у Германії, під час визволення українських невільниців з нвмецького трудового полону.

Дуню відправили назад в Україну, а Петро Волков, пройшовши всю війну та випивши всі її митарства до останньої краплини, після Перемоги освідчився дівчині. Весілля та народження діточок стало для них справжньою перемогою.

Сьогодня ми разом з Висильом Волковим вітаємо маму Євдокію Денисівну зі святом. Бажаємо мира, здоров'я та злагоди. Та дякуємо за сина. Важаємо вчинки Василя стосовно відродження України, об'єднання українців у міцну громаду, його боротьбу за права людини на Майдані, підтримку інтересів підприємців України є ще однією перемогою мами.

Слава героям!

 

САМОЗАХИСТ ЛІТЕРАТУРНИЙ

"Я иду туда, чтобы преодолевать самого себя и доказать себе, что 

являюсь мужчиной и гражданином, от которого что-то зависит в этом мире,

и что моя жизнь имеет цель и смысл."


Цікава зустріч відбулася на Самозахисті. До нас завітав Роман Зиненко - безпосередній учасник кривавих подій. 

Роман, у минулому морський піхотинець, став одним з перших сорока добровольців, що записалися до "Дніпра-1" з прагненням захистити свою країну.

Він був серед тих, хто опинився серпнем 2014року у пекельному Іловайську. Герою вдалося не лише вижити, але й врятувати своїх товаришів, в тому числі і важкопоранених. Ми читали книгу Самозахистом, дізнаючись про маловідомі події в оточеному Іловайську, переживали разом з бійцями одну з найтрагічніших сторінок в українській історії, відчували, як зраджені солдати намагалися вийти з кривавого котла. Доповнювали відчуття фото з місця подій.


Обновлено (07.04.2017 16:46)

 

ПОЧЕСНУ ГРАМОТУ ВІД НАЦІОНАЛЬНО-ВИЗВОЛЬНОГО РУХУ "ПРАВИЙ СЕКТОР" ОТРИМАЛА СЬГОДНІ ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "САМОЗАХИСТ ПІДПРИЄМЦІВ" ЗА УЧАСТЬ У БОРОТЬБІ ЗА СОБОРНУ УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ.

Голова Павлоградського самозахистянського підроздлу Володимир Анікєєв був відзначений окремо за відчайдушне волонтерство.

Приємно отримати відзнаку пошани звід очільника Дніпровського осередку НВР "ПС" Юрія Євтушенко та ще й осяяною усмішкою чарівної Лялі -координатора.

Тим більше, що такого робить Самозахист? Любить свою країну, віддає їй все серце, душу та життя. Але це ж так мало...

 

РЕЙДЕРСКИЕ ЗАХВАТЫ ЧАСТНОЙ СОБСТВЕННОСТИ  ПОЛОЖИТЕЛЬНО ВЛИЯЮТ НА СКОРОСТЬ ОБЪЕДИНЕНИЯ ЛЮДЕЙ ПОД КРЫЛОМ У САМОЗАХИСТЯНСКОГО СОКОЛАА У НАС ПОПОЛНЕНИЕ! ЗНАКОМЬТЕСЬ! Александр Редька


Потомственный адвокат, предприниматель, волонтёр, прошедший Пески, получивший ранение и титановый имплантант нижней конечности, писатель, серьёзный боец и отличный парень.

Беда привела к нам АЛЕКСАНДРА РЕДЬКУ . Частная автомобильная стоянка на жил массиве Тополь, которой владеет Александр, была захвачена буквально за семь минут. В захвате участвовала та же группировка, что и на Богомаза, 203, во главе с неким Виталием Бойко.

Благодаря информационной подаче пресс-центра "Самозахиста", Саша узнал об удачном сопротивлении, который сумела дать наша организация бандитам, совершившим налёт на частную собственность предпринимателя Бачмаги .

- Если ваша организация выступает за право граждан быть свободными, за главенство закона и порядка - значит я правильно попал, и мне с вами по дороге, - констатировал молодой адвокат.

Надеемся, что это действительно так и приветствуем Сашу в своих рядах.


В первый же день Александр, посетивший с нами сессию городского совета города Подгородное, как волонтёр и защитник Украины, обратился к депутатам с просьбой о сохранении уникального для нашего региона Центра кобзарского искусства - как самобытного портала между нашими козацкими корнями и современными воинами - освободителями.

Обновлено (29.10.2016 00:14)

 

Довольно противоречивые чувства посещают душу, когда иногда грусть - печаль заставляет остановиться и оценить пройденный путь.
За 8 лет работы Самозахистом много было сделано: и активное участие в революции Достоинства не за американские деньги, а во имя светлого будущего Украины, и борьба с коррупционными чиновниками, и волонтерская помощь фронту. 
Велики ли достижения? Судить не нам, но можно с уверенностью сказать только одно - Самозахист всегда был честен.
Не заслужили мы ни должностей, ни орденов с медалями, не заработали на этом денег. Более того, коррупционные чиновники, пришедшие на смену только что изгнанным, вместе со своей сцыкливой общественностью вывалили на Самозахист ушаты дерьма на голову. 
Непонятно откуда взявшиеся мутные людишки неожиданно стали вдруг поголовно патриотами, а самозахистяне - сепарами и террористами. Тут впору за голову схватиться.
Но шила в мешке не утаишь и правда всегда восторжествует. Так и сегодня - случайный пост, а согрел душу.
Спасибо, вам Анатолій Андросович, неизвестный и мужественный герой! Вот именно за такие слова и стоит отдавать себя без остатка. Самозахист уже и забыл этот эпизод из своей богатой на волонтерские события жизни. И как приятно осознавать, что наш флаг остается для кого то важным воспоминанием!

     

Обновлено (18.10.2016 08:56)

 
Еще статьи...
Поиск на сайте

Що страшніше: голод чи війна?

ВходМАФизация по-днепропетровски

ВНИМАНИЕ!

Участились случаи незаконного использования бывшими членами организации названия и удостоверения  "Самозахист підприємців" с целью решения своих вопросов.
Представляясь членом профсоюза "Самозахист підприємців" ,бывший член нашей организации Виталий Мирончук пытается воспользоваться авторитетом нашей организации.
Обращаем ваше внимание на то, что ГО "Самозахист підприємців" - это общественная организация, а не профсоюз.
Просим быть бдительными! Если к вам обращаются, представляясь "Самозахистом підприємців", просим уточнять юридический статус обратившегося.
Сообщаем, что удостоверения ГО "Самозахист підприємців" и удостоверения прессы ГО "Самозахист підприємців" старого образца с 01.08.2016 г. не действительны.
 

 

Интервью Виктора Боровинского

Об'єднання майданівців

Ми, представники громадських організацій, усвідомлюючи свою відповідальність перед нинішніми і майбутніми поколіннями українців, прийняли рішення щодо об'єднання зусиль для спільного вирішення нагальних проблем, які виникають в процесі життя громадян та діяльності інститутів громадського суспільства Дніпропетровській області. Запрошуємо усі патріотичні, прогресивні громадські організації і активних громадян області приєднуватися до нової сили «Громадське об'єднання майданівців». Лише спільними зусиллями наведемо лад на теренах рідної Дніпропетровщини, зламаємо всі корупційні схеми, подолаємо свавілля посадовців.

1. ГО «Самозахист підприємців»

2. ГФ «Самооборона Майдану в Дніпропетровській області»

3. ГОТО «Золота паланка»

4. РГО «Кодацька паланка Війська Запорозького Низового»

5. Благодійний фонд ім. І.Д. Сірка

6. ГС «Наш дім Дніпропетровщина»

7. ГО «Патріотичне об'єднання «Оріяна»»

8. ГО «Завіт Святослава»

9. Благодійний фонд «Рятівник»

10. ГО «Перлина»

11. Товариство «Нова нація»

12. ГО «Укри»

13. ГО «Новий початок»

14. ВГО «Джампінг»

Наша газета в PDF


Выпуск 10 (февраль 2013)
скачать

счетчик посещений

www.reliablecounter.com

Обратная связь

Віктор Боровинський 12.12.17

100 ТИСЯЧ - РУБІКОН 

ПЕРЕЙДЕНО!

Отак воно завжди і буває.

Чекаєш якоїсь події, цеглинку

до цеглинки складаєш для її

досягнення, а потім життєвий

колообіг тебе захоплює, а

коли отямишся, виявляється

– все давно вже здійснилося.

Мета досягнута, а ти вже

крокуєш до нової вершини,

навіть не помітивши, як

скорив попередню.

Саме так відбулось і

цього разу.

Вже давно «Самозахист» спостерігав,

 як кількість відвідувачів його сайту

впевнено наближалось до бажаної

мети 100 000. Оговорювалось,

яким чином підприємці відсвяткують

таку значну подію. Навіть вирішували,

у який спосіб відзначити

стотисячного відвідувача…
Аж ось виявилось, що лічильник давно

обнулився і почав новий відлік, який

на 12.12 вже нарахував 4500 осіб.

Яка колосальна кількість – ці перші

СТО ТИСЯЧ! Багато історичних

подій та доленосних перемог

було досягнуто значно

меншою армією. Польські

війська увійшли до Московського

кремля в ХVІІ столітті у

кількості лише 15-20 тисяч.

Військо Богдана Хмельницького

досягло історичної перемоги у битві

під Жовтими Водами, налічуючи

лише 11-12 тисяч людей.

Можна приводити ще багато

прикладів, демонструючи гарні

знання історії, але хочеться

сказати щось зовсім інше.

Шановні підприємці України!

Як же так сталося, що при

такій нашій великій чисельності,

ми досі не стали єдиним фронтом

на захист свого бізнесу, добробуту

своїх дітей?! Чому ми й 

досі заглядаємо на поодиноких

депутатів, які з барського плеча

ще щось намагаються робити на наш захист?

Годі канючити! Вставайте, єднайтеся! Разом переможемо!


Ирина Головко. 21.09.2017

Ну и чего всполошились? С самого утра звонки -

если будете акцию протеста организовывать,

 то мы с вами. И мы. И мы. И мы....

А чего паниковать то? Ну принял горсовет

очередную фигню про алкоголь, и что?

В первый раз, что ли?
А вы караул, караул... Шум, гам.

Только читать мешаете. Внимание от

увлекательного чтения отвлекаете.
Вот же какая книжка интересная - Закон

Украины о местном самоуправлении. Читали?

Нет? А напрасно...
Много чего там интересного написано
.

К примеру 78 статья какая забавная. Цитирую:

Повноваження сільської, селищної, міської,

районної в місті, районної, обласної ради

можуть бути достроково припинені у випадках:

якщо рада прийняла рішення з порушенням

Конституції України, цього та інших законів,

прав і свобод громадян, ігноруючи при цьому

вимоги компетентних органів про приведення

цих рішень у відповідність із законом;

Вот так вот. Это вам не это.Там еще что

то дальше есть. Читать надо, а вы отвлекаете.

Еще есть и 79 статья. Не хухры мухры....

Давайте вместе почитаем. Кто готов - звоните.
А решение? Решение отменим в суде.

 Оснований больше, чем достаточно.
Роман Зіненко. 26.06.2017

А чи можна  позови, які Самозахист

має до пана Каховського, якимось

чином переказати стороні

звинувачення, щоб були додатковим

аргументом проти послаблення будь

яких заходів до нього?

Тим більш, що він не визнає себе 

винним.


ИЛЬЯ РЫБАКОВ.


UPD: у нас в городе, первой в стране,

создана и окончательно запущенна

инспекция со сверх полномочиями,

которая может влепить 320тысяч

штрафа за ОДНО(а могут увидеть и 100)

нарушение, которые предприниматель

вынужден сперва оплатить,

а потом обжаловать! Шикарный 

инструмент для ломания через колено неугодных.

Прошу обратить внимание -


только что путем манипуляций

Мишалов протолкнул проект решения

о создании инспекции по труду в

блок к целой куче других проектов.

С огромной вероятностью этот блок

таки будет проголосован...
Николай Руденко
30.03.2017
в нашей стране не так уж и мало частных предпринимателей которые честно работают наполняют бюджет и обеспечивают рабочие места, самостоятельно без чей либо помощи и не мало тех кто работает в государственных учреждениях так вот работает один народ а вот условия разные, к примеру первые со своей зарплаты оплачивают аренду помещений, коммунальные услуги и налоги в том числе, экономит электричество, отопление, освещение и воду, редко кто может себе позволить отпуск или полноценное лечение, другие напротив не в чем себе не отказывают на мое мнение нужны равные условия для всех это будет дополнительно наполнять бюджет и честно.

Зоя Максимчук
Народ, що з Всеукраїнською радою 
підприємців?
На Вас рівняємось і очікуємо вістей, 
якісь обов'язки роздавайте, якщо не
 встигаєте. 
Тут РРО на підході, перелік товарів
 ухвалюють,
потрібно голос єдиний подавати, чого
 тихенько чекаємо?

Павел Гречишников
 12/03/2017 
О киосках...
Начинается раскрутка нашего любимого
 Паникахи 75. Если у кого то есть жалобы
 или информация пишите,ведь чем больше
 молчим,тем больше садятся на голову.

Татьяна Лампика
22января в 11:00

Уважаемые предприниматели))) предлагаю вам поучаствовать в сдаче ламп содержащих ртуть ( люминесцентные,энергосберегающие первого поколения ).Это отход 1-го класса опасности,утилизация 1 й лампы 5 грн..
Будет классно,если Самозахист проведёт сбор ламп вместе с нами))Igor Nesterenko

Хочу обратиться к депутатам. Не только к тем что у меня в друзьях, во френдах, назовите это как удобно, но и к остальному депутатскому корпусу которые прочитают этот пост. А прочитают его все! Это я точно знаю..
О самой проблеме подробней можно ознакомиться по ссылке на пост Галины Бартосевич:

 https://www.facebook.com/

groups/samza/permalink/

564074703788981/

?pnref=story.unseen-section

Прочитав пост Галины понимаем следующее:

1. Речь идет о демонтаже МАФа, на который оформлены все документы в том числе и договор с КП «Благоустрий», аж до 23.09.2018, и вот, на завтра 10.01.2017 планируется демонтаж.

2. Галина (владелец киоска), находится в очень не простой ситуации, выписана с больницы после химиотерапии с очень сложным диагнозом. А демонтировав киоск, она остается еще и без средств на существование.

3. Предписание на демонтаж выдано с грубым нарушением, на основании некой комплексной проверки. И это на момент действия моратория!

Исходя из выше изложенного сделаем вывод и поразмышляем, стоит ли путем поспешных, необдуманных и скорее даже финансово-мотивированных решений усугублять человеку и без того сложную ситуацию? Государство уже никто не просит о помощи! Это бесполезно. Просят просто НЕ МЕШАТЬ! Подумайте, демонтировав киоск у нас сразу появится поря

Сейчас на сайте
Сейчас 44 гостей онлайн